Komentarze do notki Dla odmiany coś innego

Dla odmiany coś innego 
20. marca 2017 18:00:00
linkologia.pl spis.pl

 Ostatnio Księżniczkę spotykają dość skoplikowane problemy. Może to nawet nie są problemy lecz nieporozumienia, które i tak dla niej już nic nie znaczą. Każdego dnia coraz więcej myśli o wyjeździe, nawet teraz leżąc stara się poukładać przemyślenia i wybrać miejsce, w którym będzie mogła zacząć coś nowego. Nic ją tu nie trzyma, a chciałaby zacząć żyć własnym życiem, uśmiechać się z własnego szczęścia, być dumna z tego, że się usamodzielniła. Kliimatycznie wstawi tekst piosenki, której akurat słucha:

"        Znikam chcę wolności od dzisiaj mam już dość i
nie wnikaj w samotności oddycham
znikam tak jest prościej nie pytaj bezlitośnie
odpływam ręką słońca dotykam
Znikam nie chce więcej borykać się
więc pędzę, potykam się by lepsze nastały dni
Odchodzę jeśli to mi się tylko śni
na drodze proszę nie stawaj mi (...)"

 

Jednak to nie jest koniec dzisiejszej notki...

tak jak wspomniałam ostatnio Księżniczka dużo myśli więc  postaram się pobudzić jej wyobraźnię. Dla odmiany coś innego... Romantyczny wieczór? świece? wino? przereklamowane?

udowodnie Wam, że nie zawsze i mam nadzieję, że trochę pobudzę wyobraźnię.

 

Dajmy na to, że jest dzień 20.03.2017r. Poniedziałek

Mężczyzna miał przygotować ze swoją ukochaną romantyczną kolację, ogólnie spędzić bardzo romantyczny wieczór... Zastaje kobietę w kuchni, krojącą akurat warzywa. Oczywiście jak to kobieta tego dnia chciała wyglądać pięknie więc założyła czarną, bardzo obcisłą sukienkę, która najczęściej zakładała tylko na specjalne  okazje...

Przywitała go jak zawsze namiętnym pocałunkiem i poprosiła o otworzenie wina... Pachniała jego ulubionymi perfumami.

Tworzyli własną ucztę, śmiejąc się i popijając czerwone wino...

W końcu delikatnie przejechała po jego barkach, zaczęła masować kark. Przylgnęła do jego pleców,a dłonie znalazły się na wysokości paska.. Powoli go rozpięła i wsunęła dłonie pod koszulę... On dokładnie znał jej zagrania więc udawał, że zajmuje się robieniem jedzenia i pozwalał jej na wszystko czego akurat chciała.. Był ciekawy jak daleko to zajdzie.. Delikatnie przesuwała paznokciami po jego brzuchu co doprowadzało go do ciarek, aż w końcu jej ręka zatrzymała się na bokserkach..

-Kochanie co Ty chcesz zrobić? - zapytał chcąc się obrócić, ale na to również mu nie pozwoliła. Masowała jego penisa, który za każdym razem stawał się większy, aż w końcu uwolniła go z tych ciasnych bokserek. Poprosiła go, aby się odwrócił, posłuszny robił to co mówiła, dziewczyna klęknęła przed nim i wzięła go w usta. Dreszcze przechodziły mu po całym ciele. Mysłał po chwili że nie wytrzyma tego i zaraz eksploduje.

Nagle przestała, wstała zapaliła masę świeczek i znowu polała wino. Stwierdziła, że w końcu mieli zjeść kolację więc starała się opanować. Mężczyzna już rozgrzany postanowił odpłacić się tym samym swojej ukochanej. Kiedy odwróciła się po sałatkę , wykorzystał sytuację i szybko złapał ją za biodra i podciągnął sukienkę do góry.. Mógłby odrazu w nią wejść , ale jednak postanowił ją bardziej rozgrzać i podrażnić. Klęczał przed nią , ona jęczała była bliska orgazmu. Wtedy on przerwał i z szyderczym uśmiechem zaproponował, aby usiedli do kolacji. Właśnie tak zrobili. Rozpaleni , zjadali siebie wzajemnie wzrokiem popijając właśnie to czerwone wino...

Co wydarzyło się po kolacji niech zostanie już słodką tajemnicą ...

 

blackprincess : :

Brak komentarzy

sissy | szczerze-mowiac | niunia-3 | tynka01 | jadziaiada | Mailing